Informatyczny Kalendarz Adwentowy

Seniorzy 2020

Zadanie z dnia 2020-11-30

Na budynku siedziby Gwiazdora znajduje się binarny licznik dzieci, które zostały obdarowane prezentami. Składa się on z $32$ metalowych tabliczek powieszonych jedna obok drugiej, z których każda ma po jednej stronie namalowaną jedynkę, a po drugiej zero. Na początku grudnia ten analogowy licznik prezentuje $32$ zera. Za każdym razem, gdy jakieś dziecko otrzyma prezent, wartość prezentowaną na liczniku należy zwiększyć o $1$. W tym celu specjalnie wyznaczony elf obraca niektóre tabliczki. Na przykład, gdyby wartość licznika była równa

00000000000000000000100011011011

to jej zwiększenie o $1$ do wartości

00000000000000000000100011011100

pociąga za sobą konieczność obrócenia trzech ostatnich tabliczek.

Ile razy elf będzie musiał obrócić piątą od prawej tabliczkę, jeśli wiadomo, że prezenty otrzyma $2020202020$ dzieci?

Odpowiedź

Czas przesyłania rozwiązań do tego zadania już minął. Mimo to nie chcemy psuć Ci zabawy, dlatego ukrywamy prawidłową odpowiedź. Jeśli chcesz ją zobaczyć, najedź kursorem na poniższe pole.

126262626

Wyjaśnienie do odpowiedzi

Najedź kursorem na poniższe pole, żeby zobaczyć wyjaśnienie do odpowiedzi.

Piąta od prawej tabliczka zostanie obrócona, gry prezent otrzyma $16.$, $32.$, $48.$ itd. dziecko. W związku z tym zostanie ona obrócona $\lfloor 2020202020/16 \rfloor = 126262626$ razy.

Ranking

Poniżej przedstawiamy ranking osób, które przesłały rozwiązanie tego zadania.

# Imię, nazwisko i szkoła Data przesłania odpowiedzi
1 MICHAŁ REDMER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 19:02:04
2 JĘDRZEJ KOLSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:02:30
3 DANIEL IGNASIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-11-30 19:02:35
4 MARTA GŁOWACKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:03:00
5 MICHAŁ NOWAK TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:03:34
6 MATEUSZ NAMYSŁ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:03:59
7 JAN NOWAKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 19:05:41
8 JAKUB LASKOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-11-30 19:05:41
9 MARCIN CZAPLICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:06:49
10 CEZARY SZWEDEK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2020-11-30 19:07:06
11 MICHAŁ KAPTURZAK II LICEUM IMIENIA GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-11-30 19:07:18
12 JAKUB LEHNHARDT ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:07:35
13 KAMIL MAŁECKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:07:47
14 FRANCISZEK KŁONOWSKI II LO IM. GEN ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-11-30 19:08:13
15 KACPER IWICKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PILE 2020-11-30 19:08:33
16 KRZYSZTOF BRYSZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:08:53
17 MICHAŁ BZDĘGA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2020-11-30 19:09:31
18 WOJCIECH ŻELAŚKIEWICZ 16 LO POZNAŃ 2020-11-30 19:09:51
19 IGOR DĄBEK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU 2020-11-30 19:10:23
20 KAROL KONWICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-11-30 19:10:29
21 JAKUB CZAJKOWSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2020-11-30 19:10:59
22 JAKUB PILARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 19:11:13
23 KATARZYNA CHOJNIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2020-11-30 19:11:32
24 KAMILA TRAFNA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 2020-11-30 19:14:46
25 RAFAŁ SZUBERT VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 19:16:24
26 ROZALIA CAŁKA PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2020-11-30 19:16:26
27 MARCIN PAWLICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-11-30 19:16:52
28 ALEKSANDRA STRZELECKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W JAROCINIE 2020-11-30 19:22:45
29 MIKOŁAJ GIERLOTKA ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO WE WRZEŚNI 2020-11-30 19:23:46
30 FILIP PILARSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WOLSZTYNIE 2020-11-30 19:24:19
31 DAWID BOGACZ ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-11-30 19:24:29
32 JAKUB MOSZYŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WOLSZTYNIE 2020-11-30 19:24:40
33 MIKOŁAJ PALACZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-11-30 19:24:42
34 MATEUSZ DOKOWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:25:17
35 ANDRZEJ RODOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. GEN. DR. R. ABRAHAMA WE WRZEŚNI 2020-11-30 19:26:55
36 KACPER ALEKSANDER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 19:27:43
37 WOJCIECH HADKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:27:44
38 JEREMI MACHNIEWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-11-30 19:28:51
39 MATEUSZ MIKOŁAJCZAK II LO IM. GEN ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-11-30 19:29:31
40 BORYS ŁANGOWICZ II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2020-11-30 19:31:17
41 KATARZYNA PODGÓRSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. A. MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 19:31:26
42 BARTŁOMIEJ KOCZOROWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO WE WRZEŚNI 2020-11-30 19:32:01
43 KAMILA SZUKAŁA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR URSZULANEK SJK IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W PNIEWACH 2020-11-30 19:33:04
44 IGNACY KUŹNIEWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-11-30 19:35:13
45 JAN WAWRZYNIAK TECHNIKUM NR. 19 W POZNANIU IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2020-11-30 19:35:33
46 PAWEŁ LASZCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-11-30 19:35:47
47 SZYMON CZERWIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-11-30 19:35:48
48 DAWID SKRZYPACZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU, UL. FREDRY 13 2020-11-30 19:36:29
49 JAKUB FLORKOWSKJ 3 LO W POZNANIU 2020-11-30 19:37:37
50 KACPER KUŹNIK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-11-30 19:38:44
51 JAN HANĆKOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR3 W POZNANIU 2020-11-30 19:39:37
52 JAKUB STACHOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 19:39:54
53 OLIWIA TARENT ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-11-30 19:40:03
54 MACIEJ SIEDLECKI ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2020-11-30 19:44:28
55 MATEUSZ SZYMANKIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH ZAP W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2020-11-30 19:46:29
56 PATRYK NIEDŹWIEDZIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI 2020-11-30 19:47:02
57 PIOTR WARZĄCHOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WOLSZTYNIE 2020-11-30 19:48:24
58 MICHAŁ MAZUREK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-11-30 19:48:27
59 KRZYSZTOF SZMYT TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:49:18
60 ADAM OLGRZYMEK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 19:51:41
61 SZYMON JAKUBOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO WE WRZEŚNI 2020-11-30 19:51:51
62 MATEUSZ SKORUPIŃSKI 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO POZNAŃ 2020-11-30 19:54:49
63 MIKOŁAJ SZAWERDA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 20:04:43
64 KACPER ZIENKIEWICZ XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. CHARLES DE GAULLE'A 2020-11-30 20:04:52
65 OSKAR KILIAŃCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEGO JANA KANTEGO W POZNANIU 2020-11-30 20:05:12
66 ERYK CHMAJ ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-11-30 20:05:44
67 STANISŁAW WAŚK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-11-30 20:06:21
68 ADRIAN KONIECZNY ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-11-30 20:15:39
69 MAŁGORZATA WALENCIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 20:19:23
70 SEBASTIAN JERZYKIEWICZ TECHNIKUM ZESPOŁU SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 2020-11-30 20:19:29
71 MATEUSZ CHLEBOSZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-11-30 20:21:10
72 ALEKSANDRA BAJEK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W TARNOWIE PODGÓRNYM 2020-11-30 20:23:03
73 JĘDRZEJ SZMIDT II LO IM GEN. ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-11-30 20:26:59
74 ŁUKASZ GRABARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 20:28:34
75 MATEUSZ GOLISZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO IM. ŚW. JANA BOSKO W PILE 2020-11-30 20:34:15
76 BARTOSZ WOJCIECHOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-11-30 20:39:24
77 ŁUKASZ SROCZYŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-11-30 20:41:53
78 ARTUR GULIK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2020-11-30 20:41:55
79 MATEUSZ JUSZCZAK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. A. MICKIEWICZA 2020-11-30 20:45:42
80 SZYMON SIEMIENIUK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 20:51:00
81 JOANNA ZUBIK TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-11-30 20:53:23
82 MARCO SCHNEIDER ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-11-30 21:21:03
83 JAKUB DUDZIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU IM MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-11-30 21:22:03
84 NATAN BALU ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU, FREDRY 13 2020-11-30 21:45:27
85 MIKOŁAJ NAPIERAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-11-30 21:51:14
86 ANDRZEJ JURGA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-11-30 21:56:08
87 KLARA HOFMAN 8 LO W POZNANIU 2020-11-30 21:59:21
88 KACPER KORALEWSKI IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 2020-11-30 22:07:54
89 ADAM KORBA TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2020-11-30 22:19:55
90 AXEL RÓŻAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-11-30 22:40:06
91 NATALIA SZYMCZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ST. STASZICA W PLESZEWIE 2020-11-30 22:40:29
92 STANISŁAW MIEDZIEJKO ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI 2020-11-30 22:47:46
93 PAWEŁ ŁAZAR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-11-30 22:59:40
94 EWELINA OLEJNIK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PUSZCZYKOWIE 2020-11-30 23:17:40
95 BOGUSZ KRZYŻANOWSKI ZSO WOLSZTYN 2020-11-30 23:49:05
96 GRZEGORZ CICHOCKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ JADWIGI ZAMOYSKIEJ W KÓRNIKU 2020-11-30 23:51:36
97 ERYK PAZOŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 2020-11-30 23:55:36
98 JAN ADAMCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 2020-11-30 23:56:58
99 MAJA KURZAWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 00:08:50
100 HUBERT BOGDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-01 00:28:46
101 JAN CIESLA III LICEUM IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA 2020-12-01 00:29:53
102 FABIAN KALA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W OSTRZESZOWIE 2020-12-01 05:21:46
103 MIŁOSZ IZYCHART LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2020-12-01 09:03:50
104 KACPER DURCZAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2020-12-01 09:15:52
105 MARCIN KUCZ ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2020-12-01 09:24:20
106 JAKUB STETKIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-12-01 09:30:46
107 KALINA DRGAS II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-01 09:46:33
108 FILIP FIRKOWSKI 8 LICEUM IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 10:33:14
109 KAROL MUSIELIŃSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 10:48:20
110 MARCIN KRZEWIŃSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 10:57:19
111 IGOR PTAK VIII LO IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 10:59:29
112 PATRYK PŁONKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 11:24:46
113 BARTOSZ SÓJKA XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. CHARLES DE GAULLE'A 2020-12-01 11:39:04
114 KRZYSZTOF SKROBAŁA TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-01 11:50:28
115 NATALIA ŚWIDER II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-01 12:00:52
116 STANISŁAW FIEDLER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 12:02:46
117 DOMINIK KIEREŚ ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH I TECHNIKUM IM.MARCINA ROŻKA 2020-12-01 12:12:25
118 PATRYCJA ROGULSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 12:15:29
119 OSKAR KOKOCIŃSKI XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. CHARLES DE GAULLE'A 2020-12-01 12:30:41
120 IGOR SZYMCZAK 38 DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO 2020-12-01 12:32:13
121 MARTA STRZELEC I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 W PILE 2020-12-01 13:16:54
122 OLAF HOFMAN VIII OGÓLNOKSZTAŁCĄCE LICEUM IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 13:22:53
123 JACEK KIERCZYŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH W TRZEMESZNIE 2020-12-01 13:25:42
124 PAWEŁ KELAR III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO 2020-12-01 13:33:57
125 ŁUKASZ KOWALSKI 8 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZANIU 2020-12-01 13:41:16
126 KATARZYNA STRZYŻEWSKA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2020-12-01 14:05:57
127 KACPER PATERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI 2020-12-01 14:13:01
128 ADAM KWIETNIEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-12-01 15:03:20
129 ADAM RATAJCZAK TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-01 15:11:19
130 JACEK KAJDAN VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 15:13:44
131 WIKTOR LUDWINIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-12-01 15:17:33
132 DORIAN GABLER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 15:23:00
133 ALEKSANDER SIWCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-01 15:43:55
134 ADAM LISOŃ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-01 15:46:24
135 WIKTOR PIÓRKOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-12-01 15:48:00
136 BARTOSZ SZYMAŃSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-01 16:12:15
137 SZYMON ABRAMCZYK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 16:14:46
138 HUBERT ZIÓŁKOWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-01 16:17:30
139 BARTOSZ FÓRMANOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 2020-12-01 16:23:34
140 AHMED OSMAN TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-01 16:30:16
141 STANISŁAW GŁÓWCZEWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. A. MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 16:32:47
142 JÓZEF GODLEWSKI V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ W POZNANIU 2020-12-01 16:48:35
143 MIKOŁAJ NOWAK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-01 16:54:40
144 DAWID STACHOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA GARCZYŃSKIEGO W ZBĄSZYNIU 2020-12-01 16:59:56