Informatyczny Kalendarz Adwentowy

Seniorzy 2020

Zadanie z dnia 2020-12-03

Jak wiadomo, elfy produkują prezenty dla dzieci z całego świata. Gdy do fabryki wpływa nowe zamówienie na prezent, a któryś elf nie wykonuje w danej chwili żadnego innego prezentu, to może bez zwłoki rozpocząć realizację tego zamówienia. Elf nie może przerwać wykonywania prezentu, który zaczął już produkować. Może jednak rozpocząć produkcję nowego prezentu natychmiast gdy ukończy produkcję poprzedniego, bez dodatkowej przerwy.

Gwiazdorowi zależy na tym, aby realizacja każdego zamówienia rozpoczęła się natychmiast, gdy ono wpłynie, dlatego poprosił Cię o pomoc. W pliku zamowienia.in znajduje się $10000$ liczb naturalnych, reprezentujących chwile, w których wpłyną zamówienia na prezenty. Ile co najmniej elfów musi zatrudnić Gwiazdor, aby każde wpływające zamówienie mogło być natychmiast zrealizowane? Przyjmij, że wykonanie jednego prezentu zajmuje dokładnie jedną jednostkę czasu.

Odpowiedź

Czas przesyłania rozwiązań do tego zadania już minął. Mimo to nie chcemy psuć Ci zabawy, dlatego ukrywamy prawidłową odpowiedź. Jeśli chcesz ją zobaczyć, najedź kursorem na poniższe pole.

37

Wyjaśnienie do odpowiedzi

Najedź kursorem na poniższe pole, żeby zobaczyć wyjaśnienie do odpowiedzi.

Skoro wykonanie prezentu zajmuje dokładnie jedną jednostkę czasu, to trzeba znaleźć chwilę, w której wpłynie najwięcej zamówień. Gwiazdor powinien zatrudnić przynajmniej tyle elfów, ile będzie wówczas prezentów do wykonania. Najwięcej zamówień, $37$, wpłynie w chwili $487$.

Ranking

Poniżej przedstawiamy ranking osób, które przesłały rozwiązanie tego zadania.

# Imię, nazwisko i szkoła Data przesłania odpowiedzi
1 AGNIESZKA MAŃKE VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:02:14
2 KACPER IWICKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PILE 2020-12-03 19:03:08
3 JAKUB MOSZYŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WOLSZTYNIE 2020-12-03 19:03:21
4 MIKOŁAJ NOWAK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:04:32
5 JAKUB LEHNHARDT ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:04:33
6 PAWEŁ LASZCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-12-03 19:05:39
7 DAWID BOGACZ ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-12-03 19:05:50
8 KLARA HOFMAN 8 LO W POZNANIU 2020-12-03 19:05:56
9 SZYMON CZERWIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-12-03 19:05:56
10 STANISŁAW GŁÓWCZEWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. A. MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:06:08
11 MARTA GŁOWACKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:06:26
12 JAKUB LASKOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-12-03 19:06:40
13 IGOR DĄBEK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU 2020-12-03 19:06:42
14 ADAM KORBA TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2020-12-03 19:06:47
15 SZYMON SIEMIENIUK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:07:04
16 ŁUKASZ GRABARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:07:13
17 MIKOŁAJ SZAWERDA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:07:20
18 JAKUB FLORKOWSKJ 3 LO W POZNANIU 2020-12-03 19:07:32
19 WOJCIECH BOGACZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 2020-12-03 19:07:59
20 OLIWIA TARENT ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-12-03 19:08:40
21 KAMILA SZUKAŁA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SIÓSTR URSZULANEK SJK IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W PNIEWACH 2020-12-03 19:09:39
22 PAULINA CZAJKOWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:09:45
23 ADAM LISOŃ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:10:03
24 MARCIN CZAPLICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:10:04
25 KAROL KONWICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-12-03 19:10:09
26 EWELINA OLEJNIK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PUSZCZYKOWIE 2020-12-03 19:10:11
27 MATEUSZ NAMYSŁ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:10:33
28 KAMIL MAŁECKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:10:38
29 JAN HANĆKOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR3 W POZNANIU 2020-12-03 19:10:42
30 WOJCIECH KORCZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2020-12-03 19:10:47
31 STANISŁAW FIEDLER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:10:49
32 MATEUSZ JUSZCZAK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. A. MICKIEWICZA 2020-12-03 19:11:55
33 ANDRZEJ RODOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. GEN. DR. R. ABRAHAMA WE WRZEŚNI 2020-12-03 19:12:10
34 JAKUB PILARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:12:14
35 MACIEJ SIEDLECKI ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2020-12-03 19:12:36
36 DANIEL IGNASIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-12-03 19:12:46
37 KACPER ZIENKIEWICZ XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 IM. CHARLES DE GAULLE'A 2020-12-03 19:12:50
38 DAWID SKRZYPACZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU, UL. FREDRY 13 2020-12-03 19:12:53
39 GRZEGORZ CICHOCKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ JADWIGI ZAMOYSKIEJ W KÓRNIKU 2020-12-03 19:12:54
40 JAN CIESLA III LICEUM IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA 2020-12-03 19:13:17
41 KATARZYNA CHOJNIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2020-12-03 19:13:17
42 BORYS ŁANGOWICZ II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2020-12-03 19:13:29
43 PATRYK PŁONKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:13:33
44 MATEUSZ CHLEBOSZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-12-03 19:13:41
45 JAKUB STACHOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:14:57
46 ARTUR GULIK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:16:26
47 OSKAR KILIAŃCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEGO JANA KANTEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:16:53
48 MIKOŁAJ NAPIERAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-12-03 19:17:21
49 PAWEŁ ŁAZAR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-03 19:17:49
50 ADAM OLGRZYMEK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:17:52
51 PATRYK NIEDŹWIEDZIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI 2020-12-03 19:17:52
52 KAMILA TRAFNA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 2020-12-03 19:18:29
53 KRZYSZTOF SZMYT TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:18:40
54 WOJCIECH ŻELAŚKIEWICZ 16 LO POZNAŃ 2020-12-03 19:20:10
55 SEBASTIAN JERZYKIEWICZ TECHNIKUM ZESPOŁU SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 2020-12-03 19:20:37
56 ANDRZEJ JURGA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-12-03 19:20:49
57 MAJA KURZAWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:21:54
58 ALEKSANDRA STRZELECKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W JAROCINIE 2020-12-03 19:22:09
59 CEZARY SZWEDEK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2020-12-03 19:22:27
60 PIOTR WARZĄCHOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WOLSZTYNIE 2020-12-03 19:22:52
61 BOGUSZ KRZYŻANOWSKI ZSO WOLSZTYN 2020-12-03 19:23:20
62 MICHAŁ NOWAK TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:25:20
63 MIKOŁAJ PALACZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-12-03 19:29:11
64 WOJCIECH HADKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:29:37
65 MATEUSZ GOLISZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO IM. ŚW. JANA BOSKO W PILE 2020-12-03 19:30:44
66 MICHAŁ KAPTURZAK II LICEUM IMIENIA GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-03 19:31:25
67 FRANCISZEK KŁONOWSKI II LO IM. GEN ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-03 19:31:57
68 ADRIAN KONIECZNY ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2020-12-03 19:32:17
69 MAŁGORZATA WALENCIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:32:26
70 JEREMI MACHNIEWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-03 19:32:29
71 MATEUSZ DOKOWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:32:37
72 ADAM KWIETNIEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-12-03 19:34:54
73 STANISŁAW WAŚK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-12-03 19:35:40
74 ALEKSANDER CZARNECKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE 2020-12-03 19:37:11
75 MICHAŁ REDMER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:38:10
76 PAWEŁ PRZYBYŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-12-03 19:38:14
77 KATARZYNA PODGÓRSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. A. MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:38:28
78 ADAM MISIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-12-03 19:38:34
79 JACEK KAJDAN VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:39:44
80 HUBERT BOGDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:41:23
81 SEBASTIAN MALICKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 19:46:18
82 OLAF HOFMAN VIII OGÓLNOKSZTAŁCĄCE LICEUM IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:50:53
83 RAFAŁ SZUBERT VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:53:08
84 KUBA CZECH VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 19:55:52
85 STANISŁAW MIEDZIEJKO ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI 2020-12-03 19:59:42
86 KACPER PATERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI 2020-12-03 19:59:45
87 JAN WAWRZYNIAK TECHNIKUM NR. 19 W POZNANIU IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2020-12-03 20:04:43
88 ZUZANNA MAKOWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 20:07:24
89 ANNA ZALESIŃSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA 2020-12-03 20:11:30
90 WIKTOR SKORUPKA II LO W LESZNIE 2020-12-03 20:15:10
91 FILIP POPLEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI 2020-12-03 20:40:27
92 KAROL MUSIELIŃSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 20:45:53
93 JAN NOWAKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 20:57:29
94 JOANNA ZUBIK TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 21:01:05
95 SZYMON ABRAMCZYK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 21:01:07
96 MATEUSZ MIKOŁAJCZAK II LO IM. GEN ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-03 21:14:53
97 ALEKSANDRA BAJEK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W TARNOWIE PODGÓRNYM 2020-12-03 21:16:18
98 JĘDRZEJ KOLSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-03 21:17:15
99 MICHAŁ MAZUREK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-03 21:23:58
100 JĘDRZEJ SZMIDT II LO IM GEN. ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-03 21:25:27
101 DORIAN GABLER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 22:29:47
102 BARTOSZ WOJCIECHOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 22:46:02
103 MARCIN KRZEWIŃSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-03 23:13:33
104 JAN PULKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-04 08:50:24
105 IGOR PTAK VIII LO IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-04 09:29:36
106 KALINA DRGAS II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-04 10:11:28
107 KRZYSZTOF JAWORSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-04 10:17:35
108 MARCO SCHNEIDER ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 2020-12-04 10:32:05
109 JAKUB DUDZIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU IM MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-12-04 10:32:16
110 ADAM SIEKIERSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-04 11:58:40
111 NATALIA ŚWIDER II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2020-12-04 12:53:05
112 BARTŁOMIEJ KOCZOROWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO WE WRZEŚNI 2020-12-04 13:21:55
113 MARTA STRZELEC I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 W PILE 2020-12-04 13:22:12
114 MIKOŁAJ GIERLOTKA ZESPÓŁ SZKÓŁ POLITECHNICZNYCH IM. BOHATERÓW MONTE CASSINO WE WRZEŚNI 2020-12-04 13:22:15
115 ANTONINA GARDZIELEWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-04 13:35:06
116 NIKODEM KAŹMIERCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-04 13:43:08
117 PAWEŁ BABALSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-04 13:44:22
118 AHMED OSMAN TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2020-12-04 14:33:48
119 JULIA ORDECKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. A. MICKIEWICZA W POZNANIU 2020-12-04 15:45:18
120 JAKUB STETKIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2020-12-04 16:02:37
121 JAKUB SCHREIBER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA 2020-12-04 16:34:27
122 DAWID STACHOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA GARCZYŃSKIEGO W ZBĄSZYNIU 2020-12-04 16:59:32