Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Juniorzy 2020

Ranking

Poniżej prezentujemy ranking uczestników konkursu. W rankingu uwzględnia się rozwiązania jedynie tych zadań, na które nie można już przesyłać odpowiedzi. Zasady tworzenia rankingu są następujące:

# Imię, nazwisko i szkoła Liczba punktów Łączna pozycja
1 OLIWIER GRAJEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 W POZNANIU Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI IM. J. KURONIA 24 1488
2 KAROLINA PAWLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W LUBONIU 24 1508
3 ANNA MOSTOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. ABP. ANTONIEGO BARANIAKA W MCHACH 24 1802
4 HELENA STRYKOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W ROKIETNICY 24 1925
5 JAKUB MAJDAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 W POZNANIU 24 2340
6 FRANCISZEK MUSIELAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W KSIĄŻU WLKP. 24 2403
7 JAKUB PŁONKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ORZECHOWIE 24 2727
8 ZUZANNA TOMCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA W OSIEKU NAD NOTECIĄ IMIENIA STANISŁAWA STASZICA 24 2741
9 KAMIL KARAKULSKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. WIOSNY LUDÓW W MIŁOSŁAWIU 24 3077
10 BLANKA SZYMAŃSKA SP IM. WIOSNY LUDÓW W MIŁOSŁAWIU 24 3322
11 NATALIA KACZMAREK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W MIŁOSŁAWIU 24 3728
12 MIKOLAJ FÓRMANIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W MIŁOSŁAWIU 24 4187
13 KAMILA RYNARZEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 W TRZEMESZNIE IMIENIA JANA KILIŃSKIEGO 24 5064
14 JAKUB POLEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 W POZNANIU Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI IM. JACKA KURONIA 23 1727
15 JAKUB POPENDA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW W POZNANIU 23 1747
16 KUBA BEJGEROWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA W LUSOWIE IM. GEN. J. DOWBORA MUŚNICKIEGO 23 1908
17 MARIETA DUHR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W WIELENIU 23 2148
18 OLIMPIA KOLEŚNIAK SP KAMIONKI 23 2870
19 WIKTORIA KLAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARI KONOPNICKIEJ W LESZNIE 23 3066
20 JAKUB KLAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARIA KONOPNICKIEJ W LESZNIE 23 3108
21 ANNA GRZESIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MIĘDZYCHODZIE 23 3205
22 ZOFIA KRANKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W MUROWANEJ GOŚLINIE 23 3309
23 MARCIN DRATWIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LESZNIE 23 3432
24 MAREK CHRZANOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 46 W POZNANIU IM. MARII DĄBROWSKIEJ 23 3627
25 JĘDRZEJ SZUKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W KSIĄŻU WIELKOPOLSKIM 23 3926
26 ANTONINA STAŃCZYK SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W POZNANIU 23 4591
27 KAMILA BLACHA SZKOŁA PODSTAWOWA NR.64 IM. MARII KONOPNICKIEJ 23 4636
28 OLAF JAWORSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 W KONINIE 23 4736
29 RADOSŁAW WOJDAL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. JANA PAWŁA II W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 23 6981
30 MAKSYMILIAN SZYSZKA SZKOŁA PODSTAWOWA W JARACZEWIE 23 7450
31 WOJTEK DŁUŻAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WOLSZTYNIE 23 8761
32 ALEKSANDRA ŻYNIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU NR 61 22 1402
33 JAKUB SZKODA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W LUBONIU IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO 22 2008
34 JULIA KAŁUSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU 22 2292
35 NATALIA BARTKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W POZNANIU 22 2406
36 MARIA MONCZAKOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA DOWBORA MUŚNICKEGO W LUSOWIE 22 3084
37 NATASZA KLIMKO SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IMIENIA JANA PAWŁA II WE WRZEŚNI 22 3396
38 KONRAD BEHNKE-BOROWCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W POZNANIU 22 3462
39 MICHAŁ MACIASZEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM KS. JANA TWARDOWSKIEGO WE WŁADYSŁAWOWIE 22 3886
40 OLIWIA SOBAŃSKA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMNOWODZIE 22 4289
41 MAJA PANKIEWICZ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMNOWODZIE 22 4304
42 WIKTOR KUŹNIAREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM. 1 DYWIZJI PANCERNEJ GEN. STANISŁAWA MACZKA W POZNANIU 22 4497
43 GRZEGORZ STUDZIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI IM. JACKA KURONIA 22 4540
44 JAKUB GORCZYŃSKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NAPACHANIU 22 4576
45 MICHAŁ AMBROŻ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W WOLSZTYNIE 22 4647
46 JAN GORCZYŃSKI ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY W NAPACHANIU 22 4660
47 SZYMON SZAGAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W WITASZYCACH 22 4871
48 ALEKSANDRA PIOTROWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. JANA III SOBIESKIEGO W POZNANIU 22 5934
49 ZUZIA ANTKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA DA VINCI 22 6241
50 SZYMON KOTERBA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. FRYDERYKA CHOPINA W SKÓRZEWIE 22 6589
51 MIESZKO FARBISZEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SZAMOTUŁACH 22 6645
52 SARA CHMIELEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WOLSZTYNIE 22 7988
53 JAKUB DŁUŻAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WOLSZTYNIE 22 8301
54 NIKODEM KAŹMIERCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 4 W LESZNIE IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA 21 1062
55 ZOFIA CHOJNIAK KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI 21 1823
56 NINA KOWALCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 91 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W POZNANIU 21 2248
57 ANTONI SMORAWIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA W LUSOWIE 21 2787
58 LAURA LISIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE 21 2952
59 NATALIA JERZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BRACI BRASKICH 21 2965
60 ALEK SKUPNIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA W LUSOWIE 21 3036
61 ZOFIA WAWRZYNIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH 21 3160
62 FRANCISZEK JUR SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W POŁAJEWIE 21 3946
63 BOHDAN ZHYTIAKOV SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LESZNIE 21 4483
64 ANTEK PAWLAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM JÓZEFA BEMA W STARYM MIEŚCIE 21 4664
65 ZOSIA DRĄŻEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W LUSOWIE 21 4846
66 JERZY MENDYKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. JANA PAWŁA II W ŚREMIE 21 4861
67 NATALIA MATUSZYŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 63 IM. KSAWEREGO ZAKRZEWSKIEGO POZNAŃ 21 5275
68 JAN GRAJEK S.P. NR 2 W ZALASEWIE 21 5385
69 MARIA KAŹMIERCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM A. FIEDLERA ZBĄSZYŃ 21 7028
70 HANNA SIĄKOWKSA SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 18 IMIENIA ZOFII NAŁKOWSKIEJ 21 8979
71 PIOTR PROCH SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 W KOŚCIANIE 21 9071
72 LENA KONIECZNA SP 2 W LUBONIU 21 9081
73 DAMIAN CISZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM.EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W KUNOWIE 21 9992
74 DOMINIK DZIUBAŁA SZKOŁA PODSTAWOWA IM .EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W KUNOWIE 21 10007
75 ŁUKASZ CIURYS SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W KĘPNIE 20 1746
76 NATALIA WRÓBLEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW BUKOWSKICH W BUKU 20 1916
77 KINGA SIEJAKOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W POŁAJEWIE 20 2125
78 ALEKSANDER DEMBNY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 POZNAŃ 20 2182
79 ALEKSY SKIERŚ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JANA KASPROWICZA W POZNANIU 20 2246
80 PAULINA WENCEL SZKOŁA PODSTAWOWA W OLSZOWIE 20 2512
81 IGOR BODURA ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM 20 2575
82 ALEKSANDER BODURA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY, SP IM.A. FIEDLERA W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM 20 2657
83 ZUZANNA DEMBNA SZKOŁA PODSTAWOWA SP. 11 W POZNANIU 20 3061
84 ANTONI PIĘTKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. AUGUSTA HR. CIESZKOWSKIEGO W LUBONIU 20 3388
85 NATALIA NOWAK SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA OJCA IGNACEGO CIEŚLAKA W DOBIEŻYNIE 20 3620
86 ALEKSANDER PAWLAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM.GEN.JÓZEFA BEMA W STARYM MIEŚCIE 20 4489
87 WIKTOR KANIEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. CZARNEGO LEGIONY W GOSTYNIU 20 4552
88 TOMASZ STRYGANEK ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY IM. ARKADEGO FIEDLERA W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM 20 4666
89 GABRIELA ADAMCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W KONINIE 20 4914
90 ZUZANNA OLEJNIK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KONINIE 20 5092
91 WIKTOR OLEJNIK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KONINIE 20 5116
92 MARIA ANDRZEJCZAK KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI 20 6661
93 ALEKSANDRA KACZMAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. GEN. J.H.DĄBROWSKIEGO W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ 20 7292
94 JAKUB BANASIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. M. FERIĆA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 19 1631
95 IZABELA HYŻYK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMNOWODZIE 19 1671
96 PAWEŁ PIĄTKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WOLSZTYNIE 19 1745
97 MARTYNA WAJS SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU 19 2428
98 BARTOSZ WŁODARCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W SKALMIERZYCACH 19 2464
99 MARIA WAJS SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU 19 3012
100 DAWID HARBUT SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY W CHYNOWEJ 19 3204
101 STANISŁAW SZYMCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W POZNANIU 19 3212
102 WOJCIECH SZYMCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W POZNANIU 19 3213
103 AGATA BIERNACKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPATTE W CZEMPINIU 19 3498
104 EMILIA DALEMBA SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 35 W POZNANIU 19 3614
105 WOJCIECH ZAWIERUCHA DĘBINKA-SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W POZNANIU 19 3728
106 MAJA KOZŁOWSKA PUBLICZNA SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W POZNANIU 19 3864
107 MICHALINA WAMKE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. OLIMPIJCZYKÓW POLSKICH W PILE 19 3880
108 NINA WOJCIECHOWSKA SZKOŁA PODSAWOWA NUMER 64 IMIENIA MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 19 3938
109 PAWEŁ CZECHOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 IM. JURIJA GAGARINA W POZNANIU 19 3961
110 KALINA KOŚLA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DOBREJ IM.HENRYKA SIENKIEWICZA 19 4011
111 JAKUB BĄKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BRACI BARSKICH W ŚREMIE 19 4172
112 DOMINIKA GIEMZA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W DĄBRÓWCE 19 4356
113 ALICJA JAWORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KONINIE 19 4387
114 NIKODEM RESTERNY GAUDIUM ET STUDIUM 19 4548
115 ZUZANNA TYMIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PIASKACH 19 4552
116 OLIWIA GIERŁOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR.3 IM .KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KONINIE 19 4916
117 MAKSYMILIAN MIKULSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM KAMILA BACZYŃSKIEGO W POZNANIU 19 5245
118 ANTONINA CHAŁUPKA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KSW IM. BŁ. NATALII TUŁASIEWICZ 19 5272
119 WERONIKA WĄSIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W LESZNIE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 19 5683
120 RAFAŁ SIEPKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KONINIE 19 5815
121 JAKUB RATAJSZCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W LESZNIE 19 6082
122 ZOFIA PRAWUCKA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 DĘBINKA W POZNANIU 19 6398
123 MARIA PRAWUCKA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 DĘBINKA W POZNANIU 19 6401
124 FRANCISZEK ANTONOWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 W POZNANIU IMIENIA JANA KASPROWICZA 19 6563
125 ZUZANNA KARNAFEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM. 1 DYWIZJI PANCERNEJ GEN. STANISŁAWA MACZKA 19 6663
126 ZOFIA REJEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PROF. JÓZEFA ZWIERZYCKIEGO W KROBI 19 6995
127 MAJA MIĄDOWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 19 7251
128 JĘDRZEJ NUSBAUM SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 (ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9) W POZNANIU 19 8023
129 DOMINIK SZCZEPAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KÓRNIKU IM. TEOFILI Z DZIAŁYŃSKICH SZOŁDRSKIEJ-POTULICKIEJ 18 2020
130 AMELIA JANIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KALISZU 18 2212
131 JACEK BŁAUCIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU 18 2380
132 BARTOSZ NOWICKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZALASEWIE 18 2439
133 ULA STUDZIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 W POZNANIU 18 2596
134 JULIA MARCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 1 IM. ADAMA BORYSA W WITKOWIE 18 2733
135 KLAUDIA JASKULSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE 18 2803
136 MARTYNA KASPRZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. A. MICKIEWICZA W SKALMIERZYCACH 18 2870
137 DOMINIK SIEMIENIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W LUBOSZU 18 3081
138 BASIA KĘDZIERSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM KAROLA KURPIŃSKIEGO W WŁOSZAKOWICACH 18 3094
139 WIKTOR WRÓBLEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW BUKOWSKICH W BUKU 18 3114
140 ZUZANNA NOWACKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KÓRNIKU 18 3516
141 KSAWERY KACZMAREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W KALISZU 18 3696
142 WOJCIECH RADOMSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KAŹMIERZU 18 3870
143 ANTONI GRZECHNIK SZKOLA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŚREMIE 18 3923
144 ROBERT WOJCIECHOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W MIŁOSŁAWIU 18 3952
145 KACPER RADOMSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KAŹMIERZU 18 4015
146 OLIVIER MACIEJEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W KALISZU 18 4160
147 TOMASZ JEZIORNY SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO NR 1 W LUBONIU 18 4187
148 WOJCIECH KAZIMIERCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W GNIEŹNIE 18 4574
149 MARIA MICHALSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NR 3 W PLESZEWIE 18 4702
150 TOMASZ HADKA KATEDRALNA OGÓLNOKSZTAŁCĄCĄ SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W POZNANIU 18 4720
151 KORNELIA SOBCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. K.K. BACZYŃSKIEGO W POZNANIU 18 5110
152 OLESIA CZERWINCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ZALASEWIE 18 5364
153 TYMON ĆWISZEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W ZŁOTOWIE 18 5405
154 KRZYSZTOF FILIPIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W LUBONIU 18 5475
155 BLANKA BALCER ZESPÓŁ SZKÓŁ NUMER 4 W JAROCINIE 18 5552
156 PAWEŁ SMAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. JANA III SOBIESKIEGO 18 5581
157 STANISŁAW LESZCZYŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KASPROWICZA NR. 54 W POZNANIU 18 6082
158 JULIA SZULC SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIEM ADAMA MICKIEWICZA W ŻERKOWIE 18 6495
159 ALEKSANDRA JESS SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIROSŁAWA FERIĆA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 18 6547
160 JULIANNA WRÓBLEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 Z ODDZIAŁAMI INTERGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKA W PILE 18 6893
161 FRANCISZEK JACKOWSKI ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA I PRZEDSZKOLE W KOBYLINIE 18 7843
162 JAKUB CHABRASZEWSKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 8 W POZNANIU 18 8702
163 BOLESŁAW PALUSIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW BUKOWSKICH W BUKU 18 9665
164 ZUZANNA KRYCH SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA AUGUSTA CIESZKOWSKIEGO W KICINIE 17 1447
165 PIOTR NOWAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. FRYDERYKA CHOPINA W SKÓRZEWIE 17 2392
166 ANTONI GRZEGORZEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W POZNANIU 17 2582
167 MATEUSZ MODRZEJEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH 17 2657
168 OLIVIER ZDOLSKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY, SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM 17 2703
169 ST NA KATEDRALNA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA 17 2810
170 ADAM MIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W PACZKOWIE 17 2858
171 DANIEL PAWLACZYK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM 17 2859
172 ZUZANNA STEFANIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. A. FIEDLERA W CZAPURACH 17 3033
173 ELIZA STASIŃSKA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR. 2 W LUBSTOWIE 17 3058
174 JAKUB WITCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 17 3136
175 MAJA WITCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 17 3141
176 PAULINA POPIÓŁ ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA IM. I. MIELŻYŃSKIEGO W CHOBIENICACH 17 3198
177 MARTYNA WESOŁOWSKA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W DOBREJ IM. HENRYKA SIENKIEWICZA 17 4136
178 JOLANTA STACHOWIAK ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W KASZCZORZE 17 4171
179 JAN NOWAKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907 W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM 17 4192
180 PIOTR POPRAWA ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE W KOBYLINIE 17 4272
181 ROBERT WOJTKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. K. MAKUSZYŃSKIEGO W KOŹMINIE WLKP. 17 4286
182 JULIA NATYWO ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY IM. A. FIEDLERA W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM 17 4367
183 BARTOSZ WLAŹLAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W POZNANIU 17 4413
184 LAURA KUBACKA SSP3 DĘBINKA POZNAŃ 17 4862
185 EWA GRAJEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR.2 W ZALASEWIE 17 4932
186 RYSZARD TOMASZEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR URSZULANEK UNI RZYMSKIEJ W POZNANIU 17 5264
187 MAJA WOŹNY ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH 17 5408
188 NINA PETELSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMPANII POWIDZKIEJ 1918R. 17 5544
189 ZUZANNA ŚWITOŃ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W OSTRZESZOWIE 17 5676
190 EMILIA BŁASZKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. FRANCISZKA ŻWIRKI I STANISŁAWA WIGURY W POZNANIU 17 5808
191 AGNIESZKA FORMANOWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 34 IM. WOJSKA POLSKIEGO W POZNANIU 17 5939
192 WIKTORIA SZYMAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEMCZYNIE 17 6063
193 BARTOSZ PAWLAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMNOWODZIE 17 6158
194 GABRIEL MIŚKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SZAMOTUŁACH IM STANISŁAWA STASZICA 17 6737
195 GABRIELA WALEŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 17 6919
196 IGOR MIŚKIEWICZ ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA I PRZEDSZKOLE 17 7530
197 MICHALINA SIĄKOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 18 IMIENIA ZOFII NAŁKOWSKIEJ W POZNANIU 17 7638
198 PATRYK CAJMER ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W JAROCINIE 17 8934
199 SEBASTIAN JANUCHTA ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR 6 17 9082
200 MILENA JANUCHTA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR.6 17 9352
201 MARTA GÓRZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W POŁAJEWIE 16 1663
202 ADAM ZACHARZEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA AUGUSTA CIESZKOWSKIEGO W KICINIE 16 1866
203 JAKUB MONCZAKOWSKI SZKOŁA IMIENIA JÓZEFA DOWBORA MUŚNICKIEGO W LUSOWIE 16 2111
204 TOMASZ WINOWICZ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MIŁOSŁAWIU 16 2343
205 ZOFIA WINOWICZ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MIŁOSŁAWIU 16 2346
206 LIWIA ZIEMBA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.ADAMA BORYSA W WITKOWIE 16 2421
207 ALEKSANDER PAWŁOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA MONTESSORI INTERNATIONAL SCHOOL 16 2440
208 MATEUSZ WABIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 1 IM. ADAMA BORYSA W WITKOWIE 16 2556
209 ANTONI KOLASIŃSKI SP 54 W POZNANIU 16 2750
210 KAROLINA KOZŁOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKA W PILE 16 2890
211 NADIA PIECZYŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE 16 3145
212 IGOR PIECZYŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE 16 3190
213 HANNA WITEK SP NR 35 W POZNANIU 16 3223
214 FRANCISZEK ROSIK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM MIKOŁAJA KOPERNIKA W KROTOSZYNIE 16 3230
215 SZYMON KACPER GALIŃSKI ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY,SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARKADEGO FIEDLERA W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM 16 3508
216 IGOR KUZEMKO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKI W WIRACH 16 3513
217 PATRYCJA MOLĘDA ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH 16 3744
218 ANNA KOLASIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 W POZNANIU 16 3763
219 FRANCISZEK PAWŁOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA MONTESSORI INTERNATIONAL SCHOOL 16 3825
220 OLGA IDZIASZEK ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NR 4 W JAROCINIE 16 3935
221 WIKTORIA RATAJCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W PIASKACH 16 3958
222 MICHAŁ ANDRZEJEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ROBAKOWIE 16 4223
223 MATEUSZ GLOWACKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM.KASPROWICZA W POZNANIU 16 4326
224 ANNA MAJCHRZAK SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIONKACH 16 4456
225 ANTONI TRELKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 1 W POZNANIU 16 4502
226 ZOFIA JAKUBOWSKA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W POZNANIU 16 4512
227 KAMIL BALCEREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM 16 4585
228 PIOTR LASKOWSKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY KLECZEW 16 4589
229 MARIA JAWORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA JANA PAWŁA II W WILCZYNIE 16 4762
230 VIRA HAITOTA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. SZARYCH SZEREGÓW W POZNANIU 16 4984
231 WERONIKA LABIAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13 W POZNANIU 16 5150
232 JUSTYNA PIETRZAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMINIE 16 5189
233 WIKTORIA BASZAK SPOŁECZNE TOWARZYSTWO OŚWIATOWE O/PILA 16 5247
234 ANDRZEJ FORMANOWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA WOJSKA POLSKIEGO NR 34 16 5446
235 ANNA FORMANOWICZ SZKOŁA PODSTAOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W POZNANIU 16 5554
236 FRANCISZEK SENIUK SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR URSZULANEK UR W POZNANIU 16 5787
237 RADOSŁAW SEMENOWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JANA KASPROWICZA W POZNANIU 16 6069
238 SZYMON LIHS SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W WAPNIE 16 6237
239 TOMASZ TUREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W LUBONIU 16 6242
240 MIKOŁAJ STRÓŻYCKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM ADAMA MICKIEWICZA W SZAMOTUŁACH 16 7473
241 MARCEL STRÓŻYCKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM ADAMA MICKIEWICZA W SZAMOTUŁACH 16 7489
242 JAKUB GOLA SZKOŁA PODSTAWOWA W OLSZOWIE 16 7738
243 PIOTR PRZYSUSZYŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW W POZNANIU 15 1438
244 MATEUSZ PIETRULEWICZ SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 "DĘBINKA 15 1618
245 JAN MICHALAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AUGUSTA CIESZKOWSKIEGO W KICINIE 15 2034
246 PATRYCJA GIERSZEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEGANOWIE 15 2237
247 WOJCIECH SAŁATA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 W POZNANIU 15 2310
248 CEZARY KARPEZO ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH 15 2464
249 BLANKA SZYMURA SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM 15 2785
250 ALEKSANDRA KOZIOŁEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W WIELICHOWIE 15 2851
251 FILIP OSUCH SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 63 IMIENIA KSAWEREGO ZAKRZEWSKIEGO 15 3038
252 JULIA WOJCIECHOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR.4 IM. ADAMA WODZICZKI W LUBONIU 15 3047
253 MIKOŁAJ SKORUPIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA W BUKU 15 3287
254 ANTONI DOBROCHOWSKI ZESPÓŁ SZKLOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁEKNIE 15 3445
255 MIKOŁAJ JANKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PIASKACH 15 3849
256 MONIKA SKORUPIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W BUKU 15 3905
257 MARCEL BRUDER ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA I PRZEDSZKOLE W KOBYLINIE 15 4657
258 KACPER BOCHENEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. GEN. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W POZNANIU 15 4885
259 NINA BIZUKOJĆ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W DĄBRÓWCE 15 4948
260 KACPER ZAWORSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 W POZNANIU 15 5040
261 MARCEL JARUZAL SZKOŁA IM. ADAMA MICKIEWICZA W WAPNIE 15 5068
262 URSZULA HAPKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 15 5310
263 JULIA WEBER PIĄTKOWSKA SZKOŁA SPOŁECZNA 15 5321
264 HUBERT ŻELAZOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW BUKOWSKICH 15 5366
265 WIKTORIA NOWAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANUSZA KORCZAKA W PILE 15 5380
266 DAWID STEMPNIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 W POZNANIU IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO 15 5387
267 FRANCISZEK STĘPNIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W POZNANIU 15 5417
268 BARTOSZ KUBIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKI NIEPODLEGŁEJ W MIĘDZYCHODZIE 15 6031
269 ADRIAN WOLSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W MIKSTACIE 15 6051
270 JAKUB LENARTOWICZ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMNOWODZIE 15 6104
271 MATEUSZ ANDRUSZCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIEM MIKOŁAJA KOPERNIKA W BABIAKU 15 6232
272 MARZENA NOWAK SZKOŁA PODSTAWOWA W KLESZCZEWIE IMIENIA WALCZĄCYCH O NIEPODLEGŁOŚĆ 15 6351
273 ZUZIA KAŹMIERCZAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHROŚNICY 15 6444
274 ADAM ŚCIEPURA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W TRZCIANCE 15 6573
275 JULIAN STRÓŻYCKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM ADAMA MICKIEWICZA W SZAMOTUŁACH 15 6926
276 DAWID JAŃCZAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W POZNANIU 15 7193
277 ALEKSANDER KAŹMIERCZAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHROŚNICY 15 7221
278 MARIA ŻABIŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 W JAROCINIE 15 7231
279 OLIWIA DAŃKÓW SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1918/19 15 7262
280 WOJCIECH BARAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW W POZNANIU 15 7297
281 STEFAN KRZYŻANOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIONKACH 15 8701
282 AGATA RYCHLIK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH W POZNANIU 15 9099
283 AMELIA WASIELEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŻERKOWIE 15 9364
284 GEORGY STEPANOW INTERNATIONAL SCHOOL OF POZNAN' 14 835
285 ANNA PRZYSUSZYŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW W POZNANIU 14 1372
286 MICHAŁ SOBCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. KEN 14 1960
287 BOGUMIŁA WIĘCKOWSKA POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 2 IMIENIA TADEUSZA SZELIGOWSKIEGO W POZNANIU 14 2098
288 JAKUB PODGRUSZEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MIĘDZYCHODZIE 14 2105
289 BARTŁOMIEJ JĘDRZEJAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA GLABISZA W ODOLANOWIE 14 2305
290 HELENA WIĘCKOWSKA POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 2 14 2556
291 ZOFIA KRAJEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 W POZNANIU 14 2604
292 MILENA NOWAK SP 54 POZNAŃ 14 2630
293 ZUZANNA JAKUBIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM 14 2869
294 JAGODA NERLING SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. ABP. ANTONIEGO BARANIAKA W MCHACH 14 3037
295 JAKUB TRAFNY SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH W BRDOWIE 14 3117
296 BARTOSZ WALDHELM SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 14 3140
297 ADAM PERKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LESZNIE 14 3258
298 ELIZA MELLEROWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W STARYM WIDZIMIU 14 3302
299 OLIWIA KRYSIAK PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PPŁK. ZDZISŁAWA ORŁOWSKIEGO W LUBASZU 14 3423
300 KINGA SOBKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ZASUTOWIE 14 3544
301 GABRIELA WILDACZYK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE 14 3623
302 MATEUSZ RZEPKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W KALISZU 14 3710
303 ANTONINA GÓRSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W KOŹMINIE WLKP. 14 3750
304 MIKOŁAJ GREWLING SZKOŁA PODSTAWOWA IM A. MICKIEWICZA W WAPNIE 14 3798
305 JAKUB MATUSIAK ZSP. NR.3 W PLESZEWIE IM.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 14 3931
306 NIKOLA PRZYBYLSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJACIÓŁ WIELKOPOLSKI W JEZIORKACH 14 4032
307 PIOTR PATERSKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KOŁACZKOWIE 14 4083
308 DOMINIK GUTOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NUMER 5 W POZNANIU 14 4132
309 BARTOSZ NOWAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907 W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM 14 4497
310 GABRIEL PRZYBYŁEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KÓRNIKU 14 4590
311 ALEKSANDRA WREMBEL ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMNOWODZIE 14 4770
312 OLGA HAPKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 14 4861
313 ZUZANNA BRODACKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IMIENIA POLSKI NIEPODLEGŁEJ W MIĘDZYCHODZIE 14 5009
314 GABRIELA PLEWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWLA II UL. CHODZISZ NA 5 64-810 KACZORY 14 5106
315 ZUZANNA GRZĘDA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 14 5284
316 EMILIA GRONOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA 83 ŁEJERY IM.. EMILII WAŚNIOWSKIEJ 14 5348
317 SZYMON MARCINKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. W. BRONIEWSKIEGO W TRZCIANCE 14 5772
318 ALEKSANDRA SOCHA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W SZAMOTUŁACH 14 5812
319 MARCEL GRZECHOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.W.BRONIEWSKIEGO W KOŚCIANIE 14 6257
320 JAKUB CICHARSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. BARCI BARSKICH W ŚREMIE 14 6288
321 MARIA BARSZCZ SZKOŁA PODSTAWOWA W LUSOWIE 14 6516
322 MAJKA GRĘPKA SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHWALIBOGOWIE 14 6782
323 MICHAŁ DRYGAŚ ZSP JEZIORKI 14 6868
324 MARCEL JANKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W MIŁOSŁAWIU 14 6934
324 PIOTR MOSINIAK SP IM. JANA BRZECHWY W ROKIETNICY 14 6934
326 DOMINIK WIELICKI SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 5 W LUBONIU 14 7027
327 WIKTORIA MAJCHRZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŻERKOWIE 14 7060
328 IZABELA DUDZIŃSKA ZESPÓŁ PRZEDSZKOLNO - SZKOLNY W RUCHOCICACH 14 7424
329 BORYS SIERSZCHULSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 14 7502
330 NIKODEM HULALKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI POMNIK TYSIĄCLECIA PAŃSTWA POLSKIEGO IM. MICHAŁA DRZYMAŁY W WOLSZTYNIE 13 1746
331 ANASTAZJA KRÓLAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W JAROCINIE 13 1956
332 DAWID ZIELIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. AUGUSTA HR. CIESZKOWSKIEGO W LUBONIU 13 2407
333 ZOSIA LEOPOLD SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907 W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM 13 2607
334 WERONIKA CHARZEWSKA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W POZNANIU "DĘBINKA" 13 2875
335 MICHAŁ GLINKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W POZNANIU 13 3301
336 KRYSPIN ŁUCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 TRZCIANKA 13 3543
337 ALEKSANDRA SZCZESNA SZKOŁA POSTAWOWA NR 3 W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 13 3658
338 CEZARY PAULUS SP 4 IM. UNICEF OBORNIKI 13 3820
339 ALEKSANDRA POLNA ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA I PRZEDSZKOLE W KOBYLINIE 13 4039
340 JULIA KOŁODZIEJCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KAŹMIERZU 13 4113
341 PAWEŁ JANKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA NR 1 W ZALASEWIE 13 4130
342 13 4161
343 FRANCISZEK MAĆKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W LESZNIE 13 4285
344 KUBA ADAMEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 11 IM. MIROSŁAWA FERIĆA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 13 4318
345 ZUZANNA WREMBEL ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ZIMNOWODZIE 13 4457
346 ZOFIA JACKOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM JULIANA TUWIMA W KOBYLINIE 13 4474
347 JULIA GRACZYK SP3 KONIN IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU 13 4510
348 JULIA MATYSIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WOLSZTYNIE 13 4574
349 STANISŁAW WIELGOSZ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W KALISZU 13 4700
350 FRANCISZEK WIELGOSZ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W KALISZU 13 4736
351 LENA STANKIEWICZ SPOŁECZNA 1 SZKOŁA PODSTAWOWA 13 4845
352 DANIEL TOŁKACZ SP64 POZNAŃ 13 5007
353 WIKTOR MONIŃSKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁEKNIE 13 5629
354 KRYSTIAN KOBRZENIECKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 IM. MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W POZNANIU 13 5638
355 BARTŁOMIEJ JOSZCZ SZKOŁA NR. 1 IM. JANA KILIŃSKIEGO W TRZEMESZNIE 13 5909
356 MAJA KAPELA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA W WILCZYNIE 13 5912
357 MARCELINA WALCZAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GONIEMBICACH 13 5956
358 JULIA BOROWCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA W SULĘCINIE IM.H.SIENKIEWICZA 13 5982
359 OLIWIA ŁUCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 13 5988
360 ZUZANNA CZACZYK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŻERKOWIE 13 6211
361 JAKUB RASZEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA DOWBORA MUŚNICKIEGO W LUSOWIE 13 6399
362 GUSTAW CHOJNACKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W SUCHYM LESIE 13 6659
363 KACPER ZAMOŻNIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MIĘDZYCHODZIE 13 6966
364 JAKUB ZAMOŻNIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MIĘDZYCHODZIE 13 6975
365 WERONIKA JUSZCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W DĄBRÓWCE 13 7343
366 MATEUSZ RYCHLIK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 77 IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH W POZNANIU 13 9648
367 MARTYNA HUTA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W LUTOGNIEWIE 12 1059
368 MALWINA MUSZYŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR NAZARETANEK W KALISZU 12 1707
369 ANTONINA GÓRNA SZKOŁA IM WINCENTEGO POLA W STAWISZYNIE 12 3084
370 MATEUSZ ANTCZAK SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA WE WRZEŚNI. 12 3186
371 ALEKSANDER KEMNITZ ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 7 12 3253
372 EWA BIEDRAWA SP1 WOLSZTYN 12 3398
373 TOMASZ RADOMSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KAŹMIERZU 12 3415
374 PAWEŁ MATYSIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WOLSZTYNIE 12 3476
375 BŁAŻEJ JANIKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI KS IMIENIA KSIĘDZA MICHAŁA PRZYWARY I RODZINY SALOMONÓW 12 3492
376 NADIA WŁODARCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KONINIE 12 3495
377 WIKTOR KEMNITZ ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 7 12 3526
378 MAJA GÓRKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA IGNACEGO CIEŚLAKA W DOBIEŻYNIE 12 3656
379 MICHALINA ŁAZIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHRZANIE 12 3701
380 MARTYNA MAĆKOWIAK SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 WE WRZEŚNI 12 3830
381 IGOR GOŚCINIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU 12 3923
382 DARIA HOŁOŚ SZKOŁA PODSTAWOWA W OLSZOWIE 12 3938
383 ALEKSANDRA JANOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NR 4 W JAROCINIE 12 4039
384 ALEKSANDRA NOWAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W JANKOWIE PRZYGODZKIM 12 4394
385 HANNA SIKORA SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 IM. STANISŁAWA STASZICA W SZAMOTUŁACH 12 4536
386 JULIA PACHCIAREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 12 4831
387 MARTA PACHCIAREK SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 61 IMIENIA KEN W POZNANIU 12 4916
388 JAGODA PĘDZIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH ŁEKNO 12 4990
389 ZOFIA KOTLARSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W SIEDLCU 12 5085
390 WIKTOR LEPSZY SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WILCZYNIE 12 5311
391 FRANEK MAKOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W SZCZYTNIKACH DUCHOWNYCH 12 5378
392 NINA KRZYWDZIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 W POZNANIU 12 5636
393 TOMASZ RADZIMSKI SZKOŁA PODSTAWOWA W BABIAKU IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 12 5726
394 HANIA KOTLARSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWST. WLKP. W SIEDLCU 12 5782
395 WOJTEK MARCHEWKA ZESPUŁSZKOLNOPSZECZKOLNY W CHROŚNICY 12 5952
396 JULIA OSMAŁEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KONINIE 12 5977
397 JULIA RZEPCZYŃSKA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 5 W POZNANIU 12 6000
398 ADRIANA SZALBIERZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM STEFANA BATOREGO 12 6419
399 MARIA CIUPAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W POŁAJEWIE 12 6472
400 BRAJAN STASZEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 IM. JANA KILIŃSKIEGO W TRZEMESZNIE 12 6614
401 NORBERT HOFFMANN SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRANOWIE 12 6960
402 ANTONI MARCINIAK SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIONKACH 11 1233
403 WOJCIECH MARCINIAK SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIONKACH 11 1237
404 MIKOŁAJ KALISKI SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 1 W SŁUPCY 11 1358
405 WOJCIECH SPAETH SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGNIESZKI BARTOL W CHOJNIE 11 1646
406 JULIA ŚMIAŁEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIDLERA W ZBĄSZYNIU 11 1961
407 ANTONI MICHALAK SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA WINCENTEGO POLA W STAWISZYNIE 11 2271
408 ANTONINA FRĄCEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM ARKADEGO FIEDLERA 11 2299
409 KONSTANCJA FRĄCEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM ARKADEGO FIEDLERA 11 2382
410 ZUZANNA FORSZPANIAK SZKOŁA PODSTAWOWA W MCHACH 11 2450
411 NIKODEM SROCZYŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ 11 2601
412 MARTYNA ANDRZEJAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W LUTOGNIEWIE 11 2717
413 POLA MAZUR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 11 2726
414 ERYK BARTECZKA ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA I PRZEDSZKOLE W KOBYLINIE 11 2765
415 ANNA KIERZYNKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 W LUBONIU IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO 11 2833
416 SZYMON KIERZYNKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. KOMISJI NARODOWEJ 11 2912
417 ADAM ZADWORNY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KOŹMIN WLKP 11 2929
418 ANASTAZJA DOWNAR SZKOŁA PODSTAWOWA NR38 W POZNANIU 11 3104
419 WOJCIECH TRAWIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 IM.STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH1906-1907 W KOŹMINIE WLKP 11 3127
420 MIKOŁAJ WAWRZYNIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HR. WŁADYSŁAWA ZAMOYSKIEGO W NOCHOWIE 11 3448
421 PIOTR KWAPIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA W ROBAKOWIE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 11 3590
422 FRANCISZEK RAKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W WĄGROWCU 11 3629
423 KAMIL FABIŚ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W WOLSZTYNIE 11 3772
424 BARTOSZ POZNAŃ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W POŁAJEWIE 11 3865
425 MARTA SZESZUŁA SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIONKACH 11 3869
426 PAWEŁ HEIMANN SZKOŁA IM. JANA OSTROROGA W OSTROROGU 11 4230
427 DANIEL WITCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 11 4236
428 MARIA GŁUSZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W KAŹMIERZU 11 4341
429 NIKODEM SZELĄG SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA OJCA IGNACEGO CIEŚLAKA W DOBIEŻYNIE 11 4346
430 NATALIA HADRYŚ SP 18 IM. ZOFII NAUKOWSKIEJ POZNAŃ 11 4355
431 HELENA GRZEGORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 W POZNANIU 11 4403
432 PAULINA WALCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. A. MICKIEWICZA W ŻERKOWIE 11 4446
433 AMELIA BORKOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W POZNANIU 11 4487
434 MACIEJ SZAJ SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 2 W LUBONIU 11 4632
435 WOJCIECH ZIELIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W SKALMIERZYCACH 11 4646
436 ALEKSANDER DEMCZAR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. M. KOPERNIKA W TRZCIANCE 11 4681
437 OSKAR BANDOSZ SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W JANKOWIE PRZYGODZKIM 11 4727
438 MAŁGORZATA ZIARKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU 11 4751
439 ANNA SKRZESZEWSKS SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PIŁCE 11 4841
440 NATALIA OKUŁA SP NUMER 64 IM. M. KONOPNICKIEJ W POZNANIU 11 4940
441 JULIA KUROWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 1 IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W KOSTRZYNIE 11 4984
442 KAROLINA JAŃCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA W JARACZEWIE 11 5039
443 PIOTR MELCER SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 8 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GNIEŹNIE 11 5056
444 WIKTORIA DRZYMAŁA ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY GRANOWO UL .KONSTYTUCJI 3 MAJA 1A 11 5387
445 OLIWIA MYSZYŃSKA SP 23 IM GENERAŁA JOZEFA BEMA 11 5392
446 EMILIA SZULC PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 KSW IM. BŁ. NATALII TUŁASIEWICZ 11 5559
447 KAROLINA BOGDAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W SKALMIERZYCACH 11 5565
448 JAKUB NOWAKOWSKI SZKOŁA IM. ARKADEGO FIEDLERA W POŁAJEWIE 11 5701
449 KAROL ZIĘTKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA JANA BRZECHWY W ROKIETNICY 11 5734
450 WERONIKA KOCHANEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W PRZEŹMIEROWIE 11 6470
451 TOMASZ MICHALUK SP2 LUBOŃ 11 6474
452 IGOR WOJCIECHOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM STEFANA BATOREGO W POZNANIU 11 6649
453 ANTEK GALIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARKADEGO FIEDLERA BUDZISŁAW KOŚCIELNY 11 6931
454 SZYMON KMIEĆ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W SKOKACH 11 6988
455 NATALIA CHYRCHEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR.2 IMN. HENRYKA SIENKIEWICZA W MUROWANEJ GOŚLINIE 10 1183
456 WIKTORIA LENICKA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 ,,DĘBINKA" 10 1227
457 NINA LENICKA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 DĘBINKA 10 1264
458 ANTONINA BEDER SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W WIELICHOWIE 10 1414
459 MICHAŁ WOJKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ŚRODZIE WLKP. 10 1501
460 KACPER BRONKA SZ. P.WBORUJA KOŚCIELNA IM.M KONOPNICKIEJ 10 1510
461 PATRYK MAĆKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIROSŁAWA FERIĆA 10 1772
462 KAMIL MAĆKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIROSŁAWA FERIĆA 10 1839
463 ANNA KUZEMKO SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WIRACH 10 1920
464 LAURA ŁUKASZCZYK ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W DOBREJ 10 1927
465 KORNEL WOJTKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 10 2196
466 JULIAN ORZECHOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU 10 2237
467 ALEKSANDRA KMIECIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W KSIĄŻU WIELKOPOLSKIM 10 2374
468 MARTA JANCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W RYCHWALE 10 2386
469 KAROLINA SZABELSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W LUBSTOWIE 10 2765
470 JULITA CIESIELSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W STARYM WIDZIMIU 10 2870
471 SYLWIA WASZKIS SZKOŁA PODSTAWOWA NR 59 IM. GEN. J. H. DĄBROWSKIEGO W POZNANIU 10 2894
472 JULIA ŁOTOCKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR IM. MARKA MARUCHY 10 2975
473 CECYLIA KIEŁCZEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W PRZEŹMIEROWIE 10 2978
474 STANISŁAW SERBA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.STANISŁAWA STASZICA W SZAMOTUŁACH 10 3031
475 MARIUSZ SEIDELT DĘBINKA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 10 3198
476 ADAM RECKZIEGEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W LUBONIU 10 3284
477 JAN FRĄTCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. STEFANA GROTA ROWECKIEGO W KOZIEGŁOWACH 10 3397
478 ANIA NOWICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW BUKOWSKICH W BUKU 10 3521
479 ANNA DURA SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 14 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKI W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 10 3538
480 TOBIASZ SYPOSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 10 3567
481 ALEKSANDRA WIERUSZEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.JANA TWARDOWSKIEGO W DOBIESZCZYŹNIE 10 3586
482 ELIZA WIERUSZEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.JANA TWARDOWSKIEGO W DOBIESZCZYŹNIE 10 3589
483 OSKAR SIEJAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR40 IM.MIESZKA I W POZNANIU UL.GARBARY 82 10 3896
484 DARIA LABIAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR.13 W POZNANIU 10 3897
485 MARCIN BOCHENEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. GEN. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W POZNANIU 10 3924
486 MIŁOSZ ŻMUDA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM " STRAJKU DZIECI KOŹMINSKICH 1906/ 1907 " KOŹMIN WIELKOPOLSKI 10 4080
487 BARTOSZ MACIOSZEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. CYSTERSÓW WĄGROWIECKICH W WĄGROWCU 10 4092
488 SZCZEPAN POLACZYK POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 2 10 4142
489 DAWID WARSZAWSKI SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II 10 4168
490 JACEK BRONCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA W ZBĄSZYNIU 10 4437
491 KACPER PEREK SP IM. JANA BRZECHWY W LUTOGNIEWIE 10 4611
492 MARTYNA SYPOSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 10 4711
493 BARTOSZ KUCZMA SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 36 IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO W POZNANIU 10 4762
494 ZUZIA NASKRĘT SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906-1907 10 4868
495 EWA MROZIK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IMIENIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA KALASANCJUSZA 10 5108
496 JAN KROCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 W POZNANIU 10 5215
497 MIKOŁAJ CZECHOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM ZOFII NAŁKOWSKIEJ W POZNANIU 10 5798
498 HUBERT GIELNIK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BORUI KOŚCIELNEJ 10 6128
499 ALICJA KURDZIEKO SZKOŁA PODSTAWA IM. JANA KASPROWICZA NR 54 10 6610
500 PATRYK WALCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA DOWBORA MUŚNICKIEGO W LUSOWIE 10 6891
501 PIOTR KRZYŚKÓW SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ANDRZEJA I WŁADYSŁAWA NIEGOLEWSKICH W OPALENICY 10 7273
502 JAN MELLER SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 W POZNANIU IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 10 7924
503 MATEUSZ WYBIERAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W JAROCINIE 9 1060
504 JOANNA LOEWE-KIEDROWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JANA KASPROWICZA W POZNANIU 9 1146
505 PIOTR TABACZYŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA 9 1280
506 MICHAŁ WALERON SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ŚRODZIE WLKP 9 1725
507 ALICJA MAĆKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KOŚCIANIE 9 1746
508 ADAM KOKOCIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W PRZEŹMIEROWIE 9 1776
509 JAKUB STEFAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ZJAZDU GNIEŹNIEŃSKIEGO W GNIEŹNIE 9 2112
510 EWELINA SZABELSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWAREDOWSKIGO W LUBSTOWIE 9 2289
511 KATARZYNA GRACZ SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO BORUSZYN 9 2305
512 SANDRA SPYCHAŁA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W TURKOWICACH 9 2485
513 MARTA CISZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 W POZNANIU 9 2515
514 SYLWIA RYBCZYŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ W POZNANIU 9 2599
515 WOJCIECH CZULUK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 W POZNANIU, IM. MARII KONOPNICKIEJ 9 2634
516 HELENA SZRAMA ZESPÓŁ SZKÓŁ W MIEŚCIE OBRZYCKO 9 2726
517 WIKTORIA KASPRZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. S. RATAJCZAKA W SZKARADOWIE 9 2868
518 ŁUKASZ WALERON SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 9 2970
519 NATALIA KONIKOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 IM J. GAGARINA 9 3023
520 JAN POPRAWSKI SZKOLA PODSTAWOWA NR. 54 9 3158
521 NATALIA MALINOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WIRACH 9 3232
522 TATIANA PRZYBYŁA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W WIELICHOWIE 9 3386
523 ADAM KLÓSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 IM. STANISŁAWA STASZICA W ZŁOTOWIE 9 3466
524 JULIA GŁOWACZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KOŚCIANIE 9 3500
525 MIŁOSZ ZAWORSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KRZYKOSACH 9 3524
526 JAGODA JAKUBOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SZAMOTUŁACH 9 3529
527 FRANCISZEK GIERYN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 9 3557
528 HANNA OBLIZAJEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW ARMII POZNAN 9 3626
529 MAGDALENA PIOTROWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KWILCZU 9 3627
530 MARTYNA KASZUBA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W POŁAJEWIE 9 3696
531 JULIA SZYJA SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 11 IMIENIA MIROSŁAWA FERICA 9 3946
532 SAFIYA KLIMOVICH SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 9 3961
533 ANDRIEI KLIMOVICH SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 9 3970
534 JAKUB RÓŻAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. KS. B. POBOŻNEGO W KALISZU 9 4030
535 MARTA GRUSZCZYŃSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH 9 4044
536 WIKTORIA PAWLICKA ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR. 6 W POZNANIU 9 4054
537 WIKTORIA MACIEJEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE IM.15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH 9 4056
538 MARCIN DYMOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W POZNANIU 9 4340
539 BARTOSZ DOBROWOLSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MIĘDZYCHODZIE IM. POLSKI NIEPODLEGŁEJ 9 4492
540 JEREMI MAMICA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMI IM. JACKA KURONIA 9 4498
541 MARIA ORZAŁKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W LESZNIE 9 4501
542 MAGDALENA PODLEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KOMORZU PRZYBYSŁAWSKIM 9 4608
543 WITEK GRABOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA RYSZARDA WINCENTEGO BERWIŃSKIEGO W ZANIEMYŚLU 9 4697
544 JULIAN CHOJNACKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W SUCHYM LESIE 9 4710
545 TYTUS GOŁEK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA 9 4899
546 MATEUSZ BALCER SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 9 4905
547 STANISŁAW WOŹNIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA 9 4976
548 MATEUSZ GRACZKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA ROMANOWSKIEGO W MIASTECZKU KRAJEŃSKIM 9 4992
549 ZOFIA JAŹWIEC SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII DĄBROWSKIEJ W KAŹMIERZU 9 5054
550 MATEUSZ SYRYŁO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ZALASEWIE 9 5153
551 KASIA NAWROCKA KATEDRALNA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W POZNANIU 9 5161
552 ALEKSANDER KACZMAREK SZKOŁA PODSTAWOWA W BUKU 9 5270
553 MAGDALENA KILICHOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W OSIEKU NAD NOTECIĄ 9 5372
554 KUBA RUBINOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 9 5471
555 ZUZANNA SKALSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA GENERAŁA JÓZEFA DOWBORA MUŚNICKIEGO W LUSOWIE 9 5551
556 JULIA TYSIĄC SSP NR 6 IM JANA PAWŁA II WE WRZEŚNI UL SŁOWACKIEGO 41 62 -300 WRZEŚNIA 9 5636
557 BARBARA NAWROCKA KATEDRALNA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I ST. W POZNANIU 9 5732
557 AMELIA GAJ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE 9 5732
559 LAURA ZIELIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 W POZNANIU 9 5839
560 MATEUSZ NIEDŹWIEDZKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 9 5870
561 MARTYNA ELIKS SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W POŁAJEWIE 9 6529
562 STANISŁAW BROSZKIEWICZ KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W POZNANIU 8 780
563 PATRYK WOJTKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ 8 1082
564 STANISŁAW ROLA SP NR 1 W PLEWISKACH, UL. SZKOLNA 64 8 1190
565 STANISŁAW GĘBKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W POZNANIU 8 1311
566 NIKOLA STAGRACZYŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR.11 OSTÓW WLKP 8 1364
567 PATRYK STAGRACZYŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR.11 OSTÓW WLKP 8 1427
567 JULIA KACZMAREK SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIONKACH 8 1427
569 MIKOŁAJ FRIESKE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W MŁYNKOWIE 8 1473
570 MACIEJ BACHORZ SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.ABP.ANTONIEGO BARANIAKA W MCHACH 8 1523
571 OLIWIA ŁUKASZCZYK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZECZKOLNY W DOBEJ 8 1783
572 GABRIEL ORZECHOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU 8 1894
573 PAWEŁ RYBARCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WILCZYNIE 8 2008
574 MILENA KAJETAŃCZYK ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA I PRZEDSZKOLE UL. 3-GO MAJA 9 63-740 KOBYLIN 8 2081
575 DOMINIK SKROCKI SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W SKOKACH 8 2170
576 GRZEGORZ WAWRZYNIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. ZOFII NAŁKOWSKIEJ 8 2294
577 EMILIA ZACHMANN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 8 2301
578 PATRYCJA WIŚNIEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W BUDZISŁAWIU KOŚCIELNYM 8 2478
579 MILENA KOSMOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ZASUTOWIE 8 2510
580 MATEUSZ STASZAK SZKOŁĄ PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO POLA W STAWISZYNIE 8 2534
581 CYPRIAN WICHTOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W LUBONIU 8 2727
582 OLIWIA GRZELAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W RYCHWALE 8 2812
583 ALEKSANDRA NEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PPŁKA WŁODZIMIERZA KOWALSKIEGO W GOŁAŃCZY 8 2856
584 HUBERT JAS SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY W MIĘDZYCHODZIE 8 2857
585 MARIKA STANISZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.KS. JANA TWARDOWSKIEGO W SZCZYTNIKACH DUCHOWNYCH 8 2942
586 LENA KMIECIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA 8 2961
587 MARCEL PERZ SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POLSKICH NOBLISTÓW WE WIELICHOWO 8 3036
588 JULIA KONKIEWICZ ZESPÓŁ-SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W CHROŚNICY 8 3082
589 NIKODEM CYPROWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W DĄBRÓWCE 8 3091
590 JULIA IDCZAK SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 WE WRZEŚNI 8 3098
591 PATRYK STACHOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE. BIEZDROWO 9 64-510 WRONKI 8 3112
592 MARTA PIETRZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W KACZORACH 8 3172
593 MATEUSZ CIEŚLIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ POWSZECHNYCH IM. PIERWSZYCH PIASTÓW W DAMASŁAWKU 8 3242
594 SARA PACYNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARD. KAROLA WOJTYŁY W CHYNOWEJ 8 3271
595 NATALIA PTASIK SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA WINCENTEGO WITOSA W CZERLEJNIE 8 3276
596 WOJCIECH KAŁĄŻNY SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA JANA BRZECHWY W LUTOGNIEWIE 8 3296
597 PAULINA DOMAGAŁA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W KOZMIN WLKP 8 3348
598 MAKSYMILIAN PAKUŁA SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA ARKADEGO FIEDLERA W PRZEŹMIEROWIE 8 3373
599 KACPER NITKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR.8 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W GNIEZNIE 8 3413
600 EMILIA RÓ-POWAŁKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZŁOTOWIE 8 3513
601 IWO DĄBROWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GENERAŁA JÓZEFA DOWBORA MUŚNICKIEGO W LUSOWIE, UL.NOWA 6, 62-080 TARNOWO PODGÓRNE 8 3569
602 PATRYK KASPRZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 8 3584
603 KATARZYNA NIEDBAŁA-SCHULZ IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA NUMER 70 W POZNANIU 8 3605
604 NIKODEM BISKUPSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 W POZNANIU 8 3637
605 KAROLINA DROŻDŻYŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIROSŁAWA FERICA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 8 3642
606 ANTONINA ROZKRES SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KÓRNIKU 8 3649
607 AMELIA KOWALAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII SŁODOWSKIEJ-CURIE W NOWYM TOMYŚLU 8 3686
608 BORYS OLSZEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA NR.70 W POZNANIU 8 3751
609 KAROLINA KĘDZIORA SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEMCZYNIE 8 3866
610 IGA JANKOWSKA SP NR 11 W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 8 3914
611 PATRYK JANKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 11 IMIENIA MIROSŁAWA FERIĆA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 8 3918
612 KLAUDIA KAŹMIERCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GENERAŁA JÓZEFA BEMA W STARYM MIEŚCIE 8 4186
613 OLIWIA OWCZARZAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 9 8 4187
614 MATEUSZ DUDAREWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 ADAMA MICKIEWICZA W RAWICZU 8 4197
615 ZOSIA KUCHARSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU 8 4314
616 PAWEŁ ZBIERSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. FRYDERYKA CHOPINA W SKÓRZEWIE 8 4445
617 AMELIA MAZUR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W KONINIE IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU 8 4573
618 FILIP RACZYŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WILCZYNIE 8 4653
619 ALEKSANDRA KAPTURSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KONINIE 8 4718
620 MARTA MATYJASZCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. KAROLA KURPIŃSKIEGO WE WŁOSZAKOWICACH 8 4985
621 WIKTOR KOMSTA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI W POZNANIU 8 5028
622 MAKSYMILIAN STĘCZNY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIROSŁAWA FERIĆA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 8 5213
623 URSZULA ACKERMANN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W POZNANIU 8 5263
624 LENA KANIEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 W POZNANIU 8 5358
625 NIKOLA OTLEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM JULIANA TUWIMA W KOBYLINIE 8 5532
626 KATARZYNA TWARDOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA W KOBYLINIE 8 5540
627 TOBIASZ MICHALSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W ORZECHOWIE 8 5678
628 BARTOSZ CECOTA SZKOŁA PODSTAWOWA W OLSZOWIE WOJ. WIELKOPOLSKIE 8 5886
629 ALEKSANDER NOWAK ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR 9 W POZNANIU 8 6456
630 KORNEL STARAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II 7 768
631 MAGDALENA SIWEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 7 1219
632 KACPER JANKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 2 IM. WŁ. BRONIEWSKIEGO W KOŚCIANIE 7 1500
633 IGOR SKORUPKA PUBLICZNA SZKOŁ PODSTAWOWA W DROBNINIE 7 1554
634 PIOTR MARCHELEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 7 1566
635 NATALIA DUDA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W RYCHWALE 7 1601
636 MARCELINA PĘCHERSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 67 W POZNANIU 7 1652
637 BRUNO KWACZYŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W KASZCZORZE 7 1894
638 SZYMON BRZEZIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU 7 2052
639 PAWEŁ TYSIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W SZAMOTUŁACH 7 2117
640 MARTA ANDRYSZAK SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁEKNIE 7 2209
641 MARTA BALICKA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ZASUTOWIE 7 2232
642 DARIA IGNASZEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W CZERLEJNIE 7 2330
643 LIWIA ŻYMAŁKOWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA ODNOWICIELA W POBIEDZISKACH 7 2396
644 WIKTOR LADORUDZKI ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 – SPORTOWA13 7 2483
645 AGATA MIKOŁAJCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO KOŹMIN WLKP. 7 2536
646 JULIA GRZECHNIK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA KILIŃSKIEGO W TRZEMESZNIE 7 2568
647 JAKUB KNEBEL SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH W KROŚNIE 7 2636
648 JAKUB KRZYŻANIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 7 2719
649 FRANEK SZCZEPANOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IMIENIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 7 2735
650 PATRYCJA NOWAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIERWSZYCH PIASTÓW W GIECZU 7 2753
651 ANTONINA MIGA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W KOSTRZYNIE 7 2821
652 JULIANNA PANEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ADAMA MICKIEWICZA W SZAMOTUŁACH 7 2849
653 WOJTEK SZCZEPANOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IMIENIA ŚWIĘTEGO JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 7 2875
654 ANETA KONOWALCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DOBRZYCY 7 2980
655 KAROLINA DOLNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W STARYM WIDZIMIU 7 2990
656 WOJCIECH KŁOS SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 64 IM. MARII KONOPNICKIEJ W POZNANIU 7 3030
657 PIOTREK KONOWALCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DOBRZYCY 7 3036
658 PATRYCJA KOLAT SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W SZAMOTUŁACH 7 3043
659 PIOTR SZATKOWSKI PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA GAUDIUM ET STUDIUM 7 3068
660 JULIA KOBZA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 64-920 PIŁA UL.GRABOWA 18 7 3098
661 MARCELINA SZYMCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W KALISZU 7 3115
662 MARTYNA JENEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W MIĘDZYCHODZIE 7 3136
663 EULALIA KOSICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W CERADZU KOŚCIELNYM 7 3286
664 AGNIESZKA SCHEIBE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2, IM.W.BRONIEWSKIEGO, OS.PIASTOWSKIE 47, 64-000 KOŚCIAN 7 3319
664 PIOTR PIKIŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W MIKSTACIE 7 3319
666 TOMASZ KUPKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W POZNANIU 7 3373
667 MATEUSZ MOTWICKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W LESZNIE 7 3462
668 KINGA KRYSIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. F. ŻWIRKI I S. WIGURY 7 3497
669 ALEKSANDRA USTASIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W KSIĄŻU WIELKOPOLSKIM 7 3501
670 KAMIL WIŚNIEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 5 IMIENIA JANA PAWŁA II W LUBONIU 7 3535
671 MAREK NOWAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W BARANOWIE 7 3550
672 JAKUB WOŹNIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 8 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GNIEŹNIE 7 3569
673 NADIA BURZYNSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICY W OSIEKU NAD NOTECIĄ 7 3599
674 JULITA FELLMANN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W KONINIE 7 3614
675 BRUNO ZANDEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. W. BRONIEWSKIEGO W KOŚCIANIE 7 3636
676 WIKTORIA JANCZUKOWICZ VERMILION PIŁA 7 3697
676 ROKSANA LISIECKA ZESPOŁ SZKOŁ W JERCE 7 3697
678 ANNA WŁODARCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 63 W POZNANIU IM. KSAWEREGO ZAKRZEWSKIEGO 7 3707
679 KORNELIA GĘBALA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 IM MIKOŁAJA KOPERNIKA 7 3744
680 AGNIESZKA KRYSIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. F. ŻWIRKI I S. WIGURY 7 3758
681 MARCELINA GĘBALA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 70 IM MIKOŁAJA KOPERNIKA 7 3764
682 TOMASZ MICHALSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE 7 3779
683 IGOR BIERNACZYK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PAWLOWICACH 7 3812
684 ANNA ANDRZEJAK SZKOŁA PODSTAWOWA W KACZKOWIE IM. ARMII KRAJOWEJ Z SIEDZIBĄ W ROJĘCZYNIE 7 3849
685 NATALIA RUSSEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. LOTNICTWA POLSKIEGO 7 3858
686 KONSTANTY NOWICKI ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NAPACHANIU 7 3873
687 ADAM CISZEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 KOZMIN WIELKOPOLSKI 7 3892
688 MARCIN CISZEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR.1 KOZMIN WIELKOPOLSKI 7 3899
689 WOJCIECH KUKAWKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 W POZNANIU 7 3975
690 KAMIL ZAKRZEWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA "ŁEJERY" NR. 83 W POZNANIU 7 4051
691 ADRIANNA ADAMEK ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA TUWIMA I PRZEDSZKOLE W KOBYLINIE 7 4061
692 ZUZANNA WIERTEL SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEMCZYNIE 7 4097
693 LEONARD PAUSZEK SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA JANA BRZECHWY W ROKIETNICY 7 4166
694 JAN GAŁĄZKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W KOMORZU PRZYBYSŁAWSKIM 7 4192
695 RAFAŁ KOSTERA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W SKALMIERZYCACH 7 4273
696 LENA WOJDAŁA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907 7 4303
697 WOJCIECH WOJDAŁA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STRAJKU DZIECI KOŹMIŃSKICH 1906/1907 7 4325
698 ALEKSANDER JANDULSKI SP. 70 W POZNANIU 7 4337
699 DOMINIK ZIŃCZUK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JANA KASPROWICZA W POZNANIU 7 4373
700 KAMIL WITKOWIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W LUBONIU 7 4390
701 ANNA BĄK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PILE 7 4444
702 PIOTR SZARSKI POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 2 7 4460
703 HUBERT KONIECZNY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŚREMIE 7 4462
704 ZUZANNA ZATORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KEN W ŁOBŻENICY 7 4468
705 PIOTR JĄCZYŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA IM WIOSNY LUDÓW W MIŁOSŁAWIU 7 4474
706 EWA SZCZEPANKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W KONINIE 7 4537
707 ZUZANNA JÓZEFIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH 7 4733
708 NATASZA CHADYNIAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W LUBONIU 7 5023
709 LILIANA WALCZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36 IM. MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO W POZNANIU 7 5227
710 MARIA REWERS SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IMIENIA POLSKI NIEPODLEGŁEJ W MIĘDZYCHODZIE 7 5258
711 MARYSIA KANIEWSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 IM. M. KONOPNICKIEJ 7 5260
712 JAGODA MARMUROWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŁEKNIE 7 5615
713 TYMOTEUSZ KLUJ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZBĄSZYNIU 7 6017
714 ANTONINA PALUSIŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW BUKOWSKICH W BUKU 7 6362
715 ANTONI KUBACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ W KROŚNIE IM. 15 PUŁKU UŁANÓW POZNAŃSKICH 6 352
716 KAMIL BĄKOWSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIROSŁAWA FERICA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 6 399
717 ZUZANNA BOCIAN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 IM. WOJSKA POLSKIEGO 6 640
718 DAWID RYCHTER PUBLICZNA SZKOŁA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PAWŁOWICACH 6 759
719 ANNA OLEJNICZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 79 IM. ARKADEGO FIEDLERA W POZNANIU 6 827
720 ZUZANNA PRĘTKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W BIEZDROWIE 6 920
721 ALEKSANDRA KLEPACZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. MIROSŁAWA FERICA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 6 1071
722 YEHOR KAREV SZKOLA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDIALAMI DWUIEZYCZNYMI IM.SZARUCH SZEREGOW MIASTO POZNAN 6 1439
723 WIKTOR PĘCIAK ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CHROŚNICY 6 1441
724 WOJCIECH WASZKIS SZKOŁA PODSTAWOWA NR 59 IM. GEN. J. H. DĄBROWSKIEGO 6 1531
725 HUBERT WENDERSKI SP IM. WŁADYSŁAWA BARTKOWIAKA 27 , 63-930 JUTROSIN 6 1552
726 ZUZANNA MARCINIAK SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA LL W WILCZYNIE 6 1725
727 KAROLINA KUCHARZAK SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 8 W KROTOSZYNIE IMIENIA MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE 6 1741
728 ADAM GÓRCZYŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA W NOCHOWIE IMIENIA HRABIEGO WŁADYSŁAWA ZAMOYSKIEGO 6 1760
729 AGATA WAWRZYNKIEWICZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 W POZNANIU 6 1871
730 MARCIN BALICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ZASUTOWIE 6 1879
731 MICHAŁ JURAS ZSP NR 9 W POZNANIU 6 1942
732 ZUZANNA PTAK SZKOŁA PODTAWOWA NR. 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W WIELENIU 6 1992
733 MILENA KOWALSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH 1863R. W TULISZKOWIE 6 2038
734 JAN MICHALAK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 W POZNANIU, UL. ŻONKILOWA 6 2085
735 EMILIA BOGACKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W LESZNIE 6 2112
736 FILIP MIKOŁAJCZYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO KOŹMIN WLKP. 6 2126
737 GUSTAW PIROGOWICZ POZNAŃSKA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 2 6 2207
738 ANTONINA GICALA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W ROKIETNICY 6 2321
739 ALEKSANDRA WEISS SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W STARYM WIDZIMIU 6 2330
740 MARTA KUŹNIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. M. KONOPNICKIEJ W KRZYKOSACH 6 2347
741 MILENA KUŹNIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. M. KONOPNICKIEJ W KRZYKOSACH 6 2365
742 URSZULA PACZOS SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ W POZNANIU SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO